Terenowy Inżynier Sprzedaży (region południowy)

Grupa Kampmann od 50 lat, w tym od 16 lat w Łęczycy, nieustannie buduje markę firmy przyjaznej pracownikom i ich rodzinom, zapewniając przyjazne środowisko pracy, w którym mogą oni rozwijać siebie i swoje pomysły.

Nasza innowacyjność opiera się na entuzjazmie i chęci stawiania czoła nowym wyzwaniom, dlatego każdego dnia dokładamy starań, aby wspierać kulturę ciągłego doskonalenia, pełną otwartości i wzajemnego szacunku.
Wszystko to przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Dołącz do naszego zespołu i wybierz doskonały klimat pracy z różnorodnymi zadaniami!
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premie
  • samodzielne stanowisko
  • pracę w terenie
  • samochód do celów służbowych i prywatnych
  • szkolenia techniczne oraz sprzedażowe
  • możliwość pracy i zdobywania umiejętności od ekspertów w swojej dziedzinie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wdrożenie na podstawie kompleksowego programu szkolenia
Twoje zadania:
  • systematyczne kontakty z powierzoną grupą klientów – region południe Polski
  • nawiązywanie nowych kontaktów z klientami
  • prezentowanie na spotkaniach oferty produktowej
  • wyszukiwanie nowych inwestycji
  • współpraca z działem technicznym w Łęczycy
  • raportowanie w systemie CRM
  • prowadzenie i aktualizacja bazy danych klientów w bazie CRM
Nasze wymagania:
  • prawo jazdy kategorii B
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • komunikatywność
  • nastawienie na cel
  • gotowość do wyjazdów służbowych i podróży na powierzonym terenie
  • umiejętność myślenia inżynierskiego
  • znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego oraz zagadnień związanych z ogrzewaniem wentylacją, klimatyzacją będzie dodatkowym atutem